(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Periyodik İlaçlama

PERİYODİK İLAÇLAMA; gıda sektöründe kesinlikle yapılması gereken ve insan sağlığı için çok önemli değerlere sahip bir hizmettir. Periyodik ilaçlama hizmetinde bu sektörde gerçekten uzman ve işinin ehli insanlar ile çalışmak çok önemlidir, aksi takdirde ilaçlama hizmeti sizlere böcekleri besleme hizmeti şeklinde geri dönebilmektedir.

Tüm yaşam alanlarında; ofis, ev, okul, depo, ortak alan, apartman ve konutlarda profesyonel olarak periyodik ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Her ay belirlenen bir zamanda ekiplerimiz gelerek ilaçlama prosedürünü uygulamaya başlarlar ve takip etmenize bile gerek kalmadan ilaçlama garanti belgenizi sizlere takdim ederler.

periyodik ilaçlamaPeriyodik böcek ilaçlaması yapılan yerlerde tekrar böcek görüşmesi ihtimali çok düşük olmakla birlikte, ilaçlama yapılan ortamın dışında böcek üremesine uygun bir mekan (fırın, ocak vb.) bulunuyorsa tekrar görülme ihtimali vardır. Bu gibi durumlarda periyodik ilaçlama yarıda kesilmemeli, gerekirse diğer işletme ile görüşülerek onların da ilaçlama hizmetinden faydalanması sağlanmalıdır.

Uzman kadromuz ile periyodik ilaçlamalarda profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Ziraat mühendisi ve sağlık görevlisi eşliğinde zemin etüdü yaparak haşere türlerinin belirlenmesi, uygun ilacın seçilmesi ve uygun makinenin kullanılması konusunda yıllardır bu sektörde olan firmamıza güvenebilirsiniz.

Tüm ekipmanları ve araçları ile sizlere periyodik ilaçlama hizmetini sunan şirketimizin temel politikası müşteri memnuniyetidir. Memnun kalınmayan hizmetlerde tekrar ilaçlama yapılması gerekirse ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Periyodik ilaçlama yaptırılırken dikkat edilmesi gerekenler

Ayın hangi gününde ilaçlama yaptırmak istediğinizi uzman ekiplerimiz ile görüşerek karar vermeniz daha yararlı olacaktır, çünkü bu konuda bilinçsizce ilaçlama yapılması ve haşere dönemlerinin dikkate alınmaması sonucu haşere ilaçlamasında sorun yaratabilmektedir. İlaçlama firmasının sadece ilaçlama yapıp gitmesi değil, haşere ortamlarını gözlemlemesi ve olası haşere aktivitelerini not etmesi gerekmektedir. Bu sayede haşereler hakkında bilimsel araştırma yapmakta olan firmamızda ilaçlama yapılacak mekan hakkında daha fazla bilgi toplanmış olup hedefe yönelik çalışmalar başlatılabilecektir.

Periyodik ilaçlama neden yaptırılmalıdır?

tek sefer ilaçlama yapılan mekanlarda eğer çok sayıda haşere var ise haşereler ilaçlama yapılması sırasında dış ortamlara kaçarak yaşamlarına devam edebilmektedirler. Periyodik ilaçlama ile dışardan gelebilecek bir haşerenin de yuva yapması engellendiği gibi aynı zamanda yumurtalarını bırakmış olan heşerenin de üremesi engellenmektedir.

Posted in Servisi • Tags: , , , , Sayfa Başına Dön

Write a comment