(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Apartman İlaçlaması

Dharma ilaçlama olarak apartman ilaçlamasında sizlere özel fırsatlardan yararlanmak için hemen arayın. Apartman dairelerinde ilaçlama hizmeti almak isterseniz ortak alanları ücretsiz olarak ilaçlıyor ve periyodik kontroller ile haşere sorununuza kesin çözümler üretiyoruz.

Yönetici programımız ile bizi tercih eden apartman yöneticilerine özel fırsatlar ve ücretsiz servisler sunmaktayız. Apartman ilaçlaması hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus hizmeti aldığınız şirketin sağlık bakanlığından ilaçlama izni olup olmamasıdır. Apartmanınızda kullanılmak üzere kokusuz haşere ilaçları kullanılması misafirlerinizin ve apartman sakinlerinin rahatsız olmasını engellemektedir.

apartman ilaçlamasıHaşerelerle mücadele ederken ilaçlama kadar önemli bir husus da haşere ve kemirgenlenlerin yuva yaptıklarını, apartmana giriş ve çıkış yaptıkları yerlerin kapatılması ve izole edilmesidir.

Kapı önlerine bırakılan çöpler ve apartman kömürlüklerinin gerektiği gibi temiz tutulmaması sonucu kemirgenler ve haşereler üreyerek besin bulabilmektedirler. Özellikle kumaş ve pamuk bazlı tozlu eşyaların kömürlüklerde bırakılmasıyla kemirgenler için uygun üreme ortamı ve bir yuva oluşabilmektedir.

Dharma ilaçlama olarak apartman ilaçlaması konusunda uzman ve eğitimli ekiplerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Size en yakın ilaçlama birimimiz kısa sürede adresinize gelerek ön inceleme yapar ve raporu sizlere bildirir. Hangi haşere ile mücadele edeceğimizi ve hangi ilaçları kullanacağımızı tespit ettikten sonra uygulama aşamasında apartmanınız tamamen haşerelerden arındırılacak işlem tamamlanmaktadır.

Memnun kalınmayan ve bir hafta içerisinde tekrar haşere görülen binalarda, gerekli durumlarda ikinci apartman ilaçlaması ücretsiz olarak yapılır.

Posted in Servisi • • Sayfa Başına Dön

Write a comment