(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40
(0212) 555 10 40

Firmamız Hakkında


ilaçlama şirketiBöcek ilaçlama şirketi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hergün kendimizi yenilenmekte ve ekiplerimizi sürekli olarak eğitimlere göndermekteyiz.

Dünya çapında ve ülkemizde de olduğu gibi özellikle böcek ilaçlama hizmetinde kaliteyi yakalamak ve insan sağlığına zarar vermeden haşerelerin ortamdan uzaklaşmasını sağlamak ana hedefimiz haline gelmiştir.

Okullarda, Hastanelerde  ve Gıda sektöründe diğer sektörlerden daha yoğun insan popülasyonu bulunduğundan bu alanlarda periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bu noktada şirketimizin periyodik ilaçlama ekipleri ile uzman ziraat mühendisleri sayesinde kalabalık insan topluluklarının hareket halinde olduğu mekanlarda kesin sonuçlar vermekteyiz.

Ev ilaçlaması, ofis ilaçlaması gibi insanların yaşadığı ortamlarda yapılan ilaçlama hizmetlerinde dokunduğunuz yüzeylerde özel ilaç formülleri uygulamakta ve insan sağlığına hiçbir etkisi olmayan profesyonel ilaçlar kullanmaktayız. Şirketimizin yıllar boyunca yaptığı araştırmalar sonucunda uzmanlaştığımız alanlar olarak fare ilaçlaması, pire ilaçlaması ve hamam böceği ilaçlaması konularında %100 garanti vermekteyiz.

Memnun kalınmayan bir durumda ikinci ilaçlama hizmetini gerekirse ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kokulu ilaçlama yapılması gereken durumlarda mekanik pompalar hemde elektronik buharlama makineleri kullanarak tüm böceklerin yuvalarında yumurtalarıyla birlikte yok edilmesini sağlayarak aynı zamanda kullandığımız kokulu böcek ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı olduğundan insan sağlığına ve özellikle çocuklara hiçbir zarar vermeden işlemi sonlandırmaktayız.

Böcek ilaçlama fiyatları konusunda teklif almak için lütfen telefon ile bizleri arayınız.